Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu ilaçlama, evlerde veya iş yeri gibi ortamlarda söz konusu haşerenin ortaya çıkmasıyla birlikte yapılmaktadır.

Tahtakurusu kan emme şekliyle besin ihtiyaçlarını karşılar. Yani onların besin kaynağı kandır. Bunun dışında beslenme yöntemleri yoktur. Bu yüzden canlılara yakın olmaları gerekir. Ayrıca yaşam sürmek adına genellikle sıcak ve nemli özellik taşıyan ortamları tercih ederler. Bu yüzden insanlar ve hayvanlar nerede yaşıyorsa bu tür tüm ortamlarda tahtakurusu görülebilir.

Tahtakurusuyla etkin bir mücadele için sıvı ilaçlama çalışmaları tercih edilir. Aksi bir yöntem söz konusu haşere türüne karşı geçerli olmaz. Bu yüzden sıvı ilaçlama çalışmalarında bulunmak gerekir. İstanbul Böcek ilaçlama şirketi olarak söz konusu alanda ortaya çıkan tahtakurularına karşı kokulu özellikte olan sıvı kimyasalları buharlaştırarak uyguluyoruz.

Jel türdeki veya katı yapıdaki kimyasal ilaç ürünleri söz konusu tahtakurusu haşeresine karşı etki göstermeyeceği için tercih edilmemelidir. Ayrıca haşere ilaçlamada başarıya ulaşmak adına ekipmanların, ilaçların ve yöntemlerin kalitesi de önemlidir.

Tahtakurusu ilaçlama yapılmadığı takdirde sağlık konusunda sıkıntılarla karşı karşıya kalınacaktır. Bu yüzden tahtakurusu ilaçlama önlemlerinin alınması çok önemlidir. Garantili bir İstanbul ilaçlama firması olarak ev, iş yeri, ofis, fabrika, devlet daireleri, depo gibi tüm alanlarda tahtakurusu ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA YAPILMADIĞINDA HANGİ SORUNLARLA KARŞILAŞILIR?

Yukarıda da vurgulamış olduğumuz üzere tahtakurusu insan kanıyla temas eden bir haşeredir. Sağlıksız bir insanın kanında var olan mikropları sağlıklı bir insana bu yolla bulaştırabilir. Söz konusu durumda hastalıklar yayılmaya başlar. Tahtakurusu tarafından ısırılan noktalarda öncelikle kızarıklıklar oluşur. Vücutta oluşan kızarıklıklar tahtakurusu ısırdığının başlıca belirtileridir. Bunun yanı sıra yoğun ileri derecede kaşıntılar, cilt yaraları, vücut problemleri ve diğer salgın hastalıklarda tahtakurusu nedeniyle ortaya çıkar. Küçük yapıdaki bu haşere ilaçlanmadığı takdirde bir mekandan kolaylıkla atılamaz.

İSTANBUL’UN HER YERİNDEYİZ

İstanbul Tahtakurusu İlaçlama Firması olarak şehrin her yerinde sizlere güvenceli, garantili hizmet veriyoruz. Firmamız tarafından sunulan hizmetlere ulaşmak için yalnızca bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Şehrin hangi noktasında olursanız olun çabuk hizmet sunmayı önemseyen bir firma olarak en geç 2-3 saatlik bir sürede bulunduğunuz konuma ulaşırız.

metkim ilaçlama ümraniye böcek ilaçlama